Ми можемо все. Ми втілимо Ваші мрії в реальність Працюємо у Тернополі. Можлива доставка.
Вироби нашого підприємства — це кропітка ручна праця майстрів, які повсякчас докладають максимум зусиль, щоб створити для вас вишукані, сучасні, якісні меблі виключно з натуральної деревини.
Тернопільська фірма «Еліон» виготовляє меблі ручної роботи з натуральної деревини.
Працюємо переважно за індивідуальними ескізами.
 

Приватне мале підприємство «ЕЛІОН» засноване 1992 року, в той час, коли малий бізнес нашої країни щойно робив свої перші кроки.

Починалося усе з невеличкої майстерні з виготовлення різноманітних меблів. З роками наші працівники, що стояли у витоків створення фірми, удосконалювали свою майстерність, і на сьогоднішній день вони в змозі виконати замовлення будь-якого рівня конструктивної та дизайнерської складності.

Вироби нашого підприємства – це кропітка ручна праця майстрів, які повсякчас докладають максимум зусиль, щоб створити для Вас вишукані, сучасні, якісні меблі ВИКЛЮЧНО з натуральної деревини.

В нашому асортименті представлені меблі для спалень, кабінетів, віталень, кухонь та бібліотек різних стилів, від класики до модерну. Специфіка діяльності нашої фірми – виготовлення меблів за спецзамовленнями для житлових та нежитлових приміщень: офісів, барів, ресторанів, заміських будинків, готелів, відпочинкових комплексів (зокрема, нами виконувалися роботи по оздобленню одного з готельних комплексів на Буковелі) тощо.

Наше виробництво невелике, але за рахунок цього ми можемо уважно і турботливо підійти до кожного замовлення, а також врахувати всі побажання клієнта.

Наш девіз: Ми можемо все. Ми втілимо Ваші мрії в реальність.

 
©Підприємство «Еліон», 2011
Розробка: Антон Юрків та Роман Оліх. Сайт працює на системі керування контентом AbcSite